Vztahy a naše povaha


Také se stále s někým hádáte anebo nevíte, jak udržovat opravdu ty nejlepší vztahy? Já si myslím, že nejlepší je, když lidé také budou ze začátku vědět, jak se vlastně chovat anebo co mají dělat. Řeknu vám, že když budete udržovat opravdu špatné vztahy, tak mi věřte, že se něčeho dobrého potom vůbec nedočkáte a nebudete vědět potom co dělat? Je totiž opravdu hodně způsobů a také hodně problémů, kdy se lidé hádají. Někdy dokonce lidé také zapomenou, proč se vůbec rozhádali anebo proč mají špatné vztahy? Nejhorší je, když máte třeba špatné vztahy se svými rodiči anebo také se svými sourozenci.

I já občas trpím stresem.

Věřte mi, že je potom opravdu velice složité přijít na to, proč se tohle děje anebo jak tomu, co zakázat. Kolikrát sama jsem si říkala, že kdybych já se s někým hádala, že by mě toho opravdu hodně mrzelo, že patřím k takovým lidem, kteří raději spíše budou klidní. Takový, že budou milí a že raději ustoupí, opravdu bych nechtěla, abych musela být s někým, který nikdy neustoupí a který se hádá. Já totiž rozhodně nepatřím k těm lidem, kteří jsou opravdu hodně hákliví anebo už jsou takoví agresivní, kteří mají zálibu v tom, když se člověk může s někým hádat. Tohle tedy rozhodně u mě nehrozí.

Stres opravdu škodí zdraví.

Já jsem ráda, že mě rodiče vychovali tak, jak mě vychovali. Jsem slušná a také nehádavá. Nemám ráda hádky a když vidím někoho, že se někdo hádá, tak mě to vždycky velice mrzí a raději přejdu na druhý chodník. Opravdu nemůžu ani vidět někoho, kdo se hádá, protože mně to přijde strašně líto. Tady aspoň vidíte, že když budete mít dobré vztahy, že se nemusíte s nikým hádat a že také budete veselejší a bude vám lépe, protože lidé, kteří se hodně hádají, tak potom také mohou trpět stresem a myslím si, že tohle by žádný člověk nechtěl. Věřte mi, že stres, který působí dlouhodobě na náš organismus, tak je to velice špatné a nezdravé. 

Categories: